Priseksempler Early bird

Priseksempler 6-8 dager skileie early bird komplett utstyr(ski,sko,staver,hjelm)

Gjelder fram til 1/11 hvert år.

Alpin voksen komplett

Normal pris skistar ca. 935 Nok

Hemsedal skishop: 750 Nok - 20% = 600 Nok

Alpin medium komplett

Normal pris skistar ca: 1035 Nok

Hemsedal skishop: 870 Nok - 20% = 696 Nok

Alpin Snowboard komplett

Normal pris skistar: 1035 Nok

Hemsedal skishop: 870 - 20% = 696 Nok

Priseksempler 3 dager early bird komplett utstyr (ski,støveler,staver,hjelm)

Alpin voksen komplett

Normalpris Skistar ca: 690 Nok

Hemsedal skishop:550  kr -20% = 440 Nok

Komplett voksen alpin medium:

Normalpris Skistar ca: 790 Nok

Hemsedal skishop: 660kr -20% = 528 Nok.

Komplett voksen snowboard 3 dager:

Normalpris Skistar ca: 790 Nok

Hemsedal skishop: 660 - 20% = 528 Nok.

Dette er noen få eksempler på alle de forskjellige varianter som finnes å leie.

Book her!

Priser

Komplett utsyrspakke

Alderskategorier skileie:

  • Barn 0-6 år
  • Ungdom 7-17 år
  • Voksen 18+

Last ned priser

Komplett Utsyrspakke       
Dager
1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dager 
Alpin Nybegynner voksen280430550630690

750

+60
Alpint voksen middels god330520660730790870+60
Alpint voksen avansert390620760840930990+60
Alpin voksen avansert pluss*480740920104011401250+60
Alpint ungdom (7-15 år)210330425505570630+50
Alpint ungdom avansert280430550630690750+55
Alpint barn (0-6 år)100180260310355395+40
Snowboard voksen350530650740810870+60
Snowboard ungdom (7-15 år)225350450520620680+60
Snowboard barn100180260310355395+40
Telemark fom 150 cm330520660730790870+60
Langrenn voksen fra 170 cm280430550630690750+60
Langrenn til 160 cm190310400480540590+50
Snowblades m/utløserbinding280430550630690750+60
Rondonee m/sko,tech bind,feller,staver7509501250155018502150 
Ski uten sko       
Dager
1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dager 
Alpin nybegynner230370470550620675+50
Alpin middels god300450570660710760+60
Alpin Avansert350540690770820900+60
Alpin avansert pluss*44070083092010101120+60
Alpin ungdom170280370430480520+40
Alpin ungdom avansert       
Alpin barn85155220265300335+30
Telemark300450570660710760+60
Snowblades230370470550620675+50
Randonee/ski og feller6508501150145017202020 
Snowboard uten sko       
Dager
1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dager 
Snowboard voksen290450570650730770+70
Snowboard ungdom225350450520620680+60
Snowboard barn100155220265305335+50
Støvler       
Dager
1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dager 
Alpin voksen160240310350375400+20
Alpin avansert200300390450480500+20
Ungdom115180240280320350+20
Barn7090130150180200+20
Telemark190240310350375400+20
Snowboard180260350400430460+20
Randonee techsko250370480530600660+20
Staver507090110130150+30
Forsikring304040404040+50
Skiskap       
Dager
1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dager 
Skiskap100150200250300350+50